16:44

"Dlaczego psy się obwąchują" - "Dlaczego koty miauczą"


"Dlaczego koty miauczą" i "Dlaczego psy się obwąchują" to dwie fascynujące książki, które powinny znaleźć się na półce każdego miłośnika czworonogów - zarówno kociarzy, jak i psiarzy, a także osób planujących adopcję swojego pierwszego zwierzaka. Te wyjątkowe książeczki to nie tylko skarbnice wiedzy, ale również prawdziwe dzieła sztuki, pełne oryginalnych i kolorowych ilustracji, które ukazują opisywane przez autorów fakty w ciekawy i przystępny sposób. Dzięki nim, czytelnik przeniesie się w świat psów i kotów, zrozumie ich zachowanie i potrzeby, a także pozna ciekawostki dotyczące historii i ewolucji tych zwierząt. Warto zanurzyć się w tej fascynującej lekturze i stać się jeszcze bliższym swojemu pupilowi.

"Dlaczego koty miauczą"Jeśli jesteś miłośnikiem kotów, to ta książka z pewnością Cię zainteresuje! To prawdziwa skarbnica wiedzy dla wszystkich miłośników tych pięknych i tajemniczych stworzeń, które uwielbiają chodzić własnymi ścieżkami.  
Autorzy serwują fascynujące fakty na temat kociarskiego świata, zapewniając solidną porcję informacji o różnorodności ras, sposobach zaznaczania przez koty terytorium oraz ich zwyczajach. Dowiecie się, czy koty lubią być głaskane i czy faktycznie przynoszą pecha. A co więcej, poznacie odpowiedź na pytanie, które dręczy nie tylko kociarzy - czy koty są w stanie przejąć władzę nad światem?"Dlaczego psy się obwąchują"W przypadku książki o psach, czytelnik odnajdzie bogactwo mądrości, ukrytej w tajemnicach przeszłości. Od szlachetnych zadań, którymi pies służył ludzkości, po wyjątkowe przyjaźnie, które wzbogaciły życie ludzi na wieki. Autorzy nie tylko ukazują charakterystyczne cechy i zwyczaje różnych ras, ale też uchylają rąbek tajemnicy psich bohaterów oraz wspaniałych czworonogów, którzy pasjonują się sportem. Przybliżają również sposoby, w jakie psy porozumiewają się ze swoimi pobratymcami, jak i z ludźmi oraz fascynujące fakty, jak ten o największym psie na świecie, który wyrósł na 103,5 cm! Te prawdziwe perełki zostały zaprezentowane czytelnikowi w niebanalny sposób, podzielone na krótkie, przystępne rozdziały, które pozwalają na lekkie i przyjemne przyswajanie wiedzy. Bez wątpienia, obie książki to pozycje, które powinny znaleźć się na półce każdego miłośnika psów i kotów.

"Dlaczego koty miauczą"
"Dlaczego psy się obwąchują"
Autor: Nick Crumpton
Ilustracje: Lily Snowden - Fine
Wydawnictwo Media Rodzina 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Zatopiona w lekturze , Blogger