21:53

Epicka inicjacja w świat przygód i fantastyki - "Gargulce. Podróżnik" tom 1


Jeżeli lubicie świat magicznych tajemnic i niezwykłych przygód, w którym granice między rzeczywistością, a fantastyką zacierają się, mam dla Was tytuł idealny.
"Gargulce. Podróżnik" to pierwszy tom z serii nowych komiksów autorstwa francuskiego scenarzysty Denis'a-Pierre Filippi oraz włoskiego rysownika Silvio Camboni. Autorzy zapraszają czytelników do niezbadanych zakątków gotyckich katedr i tajemniczych cytadel, które stanowią scenografię dla niezwykłych wydarzeń. Główny bohater, Grzesiek, znajduje tajemniczy medalion, który otwiera drzwi do świata pełnego magii i niebezpieczeństw. Wraz z nim czytelnicy zagłębiają się w magiczne sekrety, jednocześnie stając w obliczu wiecznej walki między siłami dobra i zła. Dzięki swojej odwadze i pomysłowości Grzesiek wkracza do akcji, gotowy na wszystkie wyzwania.


"Gargulce. Podróżnik" tom 1 stanowi epicką inicjację w świat przygód i fantastyki, ukierunkowaną na młodszych entuzjastów literatury graficznej. Czytelnik jest wciągnięty w dynamiczny rytm opowieści, która ukazuje magiczne tajemnice równocześnie wyeksponowane w świetle odwiecznej walki między siłami konfliktu moralnego. Bohater, dzięki swojej determinacji i zręczności, staje do konfrontacji gotowy na każdą ewentualność.Tytuł zachwyca zmyślną intrygą, wyrafinowaną sztuką graficzną i przyjemną atmosferą. Elementy przygody i fantastyki splatają się harmonijnie na kartach komiksu, pozostawiając czytelnika głodnego kolejnych odsłon.

"Gargulce. Podróżnik" tom 1
D-P Fillipi 
J. Etienne
Wydawnictwo Egmont 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Zatopiona w lekturze , Blogger