10:02

Zabawny przewodnik po typach osobowości - "Jaką kapibarą jesteś?"


Kapibara, największy gryzoń na ziemi osiągający imponujące 60 cm, niekwestionowana królowa internetu i nietuzinkowa gwiazda tik toka, w ostatnim czasie z łatwością zdobyła serca użytkowników sieci, a teraz również papierowych stron, z przytupem wkraczając na literacką scenę dzięki najnowszej książce Eweliny Angielczyk."Jaką kapibarą jesteś?" to napisany z lekkim przymrużeniem oka przewodnik po różnych typach osobowości. Autorka w zabawny sposób personifikuje kapibarę przypisując jej charakterystyczne cechy poszczególnych stylów życia. W 21 zabawnych charakterystykach odkryjemy m.in. kapibarę zodiakarę, kapibarę nieogarę, kapibarę rośliniarę, kapibarę pedanciarę oraz kapibarę kociarę. Kolorowe i niebanalne ilustracje Marty Ludwiszewskiej dodają kolorytu i sprawiają, że lektura staje się jeszcze przyjemniejsza. Kapibara w dresie i okularach thug life w otoczeniu gołębi z łańcuchami na szyi wywoła uśmiech na twarzy największego ponuraka.Książka pełna jest pozytywnego podejścia do życia, napisana po to, by bawić i poprawiać nastrój. Popularna kapibara staje się inspiracją do refleksji nad ludzkimi osobowościami. 

Kreatywne podejście autorki pozwala lepiej zrozumieć różnorodność ludzkich osobowości, poznać siebie i ludzi z naszego otoczenia odnajdując w każdym cząstkę viralowego zwierzaka, ktory podbił serca na całym świecie."Jaką Kapibarą Jesteś?" to spotkanie z zabawnym, odrobinę szalonym, kapibarzym światem, który nie tylko bawi, ale także pozwala spojrzeć na siebie i życie z przymrużeniem oka. 

To książka dla każdego, kto chce odrobinę oderwać się od codzienności i przekonać się z jaką kapibarą ma najwięcej wspólnego.


"Jaką kapibarą jesteś?"

Ewelina Angielczyk 

Marta Ludwiszewska

Wydawnictwo Must read

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Zatopiona w lekturze , Blogger