12:49

Zabawa w detektywów z ciekawskim psem Bernim - "Ciekawe, co tam jest?"


W dzieciństwie, gdy świat pełen jest sekretów i nieodgadnionych tajemnic, ciekawość jest niczym iskra dla niepohamowanej wyobraźni. To właśnie ona skłania najmłodszych do zadawania pytań, eksplorowania otaczającego świata i odkrywania nieznanych obszarów wiedzy. Książki dla dzieci stają się magicznymi kompasami w tej niezwykłej podróży, otwierając drzwi do krainy, gdzie słowa są kluczami do skarbnicy nowych umiejętności. Czy wasze dzieci kiedykolwiek zastanawiały się, co kryją w sobie takie zwykłe przedmioty jak lodówka, skrzynka na narzędzia czy kurnik? A może są ciekawe co można znaleźć w iglo, vanie zespołu muzycznego lub wozie strażackim?"Ciekawe co tam jest?" to książka, która zabiera czytelników w niesamowitą podróż po bardziej i mniej oczywistych przedmiotach i miejscach, które niczym zamknięte pudełka skrywają w sobie fascynujące sekrety. 
Przewodnikiem w tej niezwykłej wyprawie jest Berni, sympatyczny i ciekawski psiak, który ma niezwykły talent do ukazywania zwykłych rzeczy w niezwykłym świetle.Każda strona to mała zagadka zachęcająca do zabawy w odkrywców. Po lewej stronie znajduje się obiekt, a po prawej wszystkie rzeczy, które można znaleźć w jego wnętrzu. To forma słownika obrazkowego z hasłami związanymi z otoczeniem. Dzięki temu maluchy uczą się obserwować świat i odkrywać miejsca, które na pierwszy rzut oka wydają się niedostępne. Książka "Ciekawe co tam jest?" to nie tylko świetna rozrywka, ale także doskonały sposób na poznanie otaczającego świata, rozwijanie spostrzegawczości oraz poszerzanie zasobu słownictwa. Berni zastanawia się ile wokół znajduje się schowanych rzeczy, niedostępnych dla oka i zachęca czytelników do poszukiwań. To niesamowita podróż przez tajemnice codziennego życia, która rozbudza wyobraźnię i kreatywność.
To idealna lektura dla maluchów, które z zaciekawieniem odkrywają świat i z dziecięcą ciekawością poznają rzeczywistość.

"Ciekawe co tam jest?
Wydawnictwo Zielona Sowa 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Zatopiona w lekturze , Blogger