15:23

Kreatywne zabawy z pisakiem zmazywakiem - idealne do zabrania w podróż


Wiosna zbliża się nieuchronnie. Przyroda budzi się do życia, a wraz z nią wzrasta ochota na eksplorowanie świata oraz wycieczki małe i duże. Niestety podróże z dzieckiem nie zawsze bywają łatwe, dlatego warto zawczasu odpowiednio się przygotować, by umilić sobie czas spędzony w trasie.Zabawy z pisakiem zmazywakiem od @czuczu_kids to świetny pomysł na upominek dla dziecka, idealnie sprawdzający się w podróży. My mamy
Pojazdy oraz Zwierzątka.

Obydwa zestawy kreatywnych zabaw zawierają po 56 strony wielorazowych kart, przeznaczonych do malowania flamastrem. Na każdej karcie znajduje się unikalne zadanie, które pozwala dzieciom powyżej trzeciego roku życia ćwiczyć małe rączki w niełatwej sztuce pisania.Karty wykonane są z wysokiej jakości materiałów gwarantujących solidność i wytrzymałość. Dodatkowym atutem jest sznureczek, który nie tylko umożliwia przechowywanie książeczki, ale również ułatwia jej przenoszenie. Podczas zabawy warto rozwiązać węzełek i samemu wybrać ćwiczenia, by pozostałe karty nie przeszkadzały podczas aktywności.
 


Doskonale dopasowane do wieku dziecka zadania angażują, pobudzają kreatywność równocześnie stanowiąc wyzwanie. Maluchy łączą kropki, pokonują labirynty, piszą po śladzie, dorysowują brakujące fragmenty.
Warto podkreślić, że dużym atutem tego zestawu jest jego wielorazowość - dzięki specjalnemu pisakowi z dołączoną gąbeczką, można rysować i zmazywać elementy wielokrotnie.Zestaw kreatywnych zabaw z pisakiem zmazywakiem to świetny pomysł na edukacyjną zabawę, która łączy ze sobą ćwiczenia motoryczne przygotowujące do nauki pisania oraz zadania wymagające logicznego myślenia. Kompaktowy format pozwala na zabranie zabawki dosłownie wszędzie. Sprawdzi się zarówno w samochodzie jak i samolocie, w restauracji i na plaży.

Mieliście okazję testować?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Zatopiona w lekturze , Blogger